Bestelling en levering
Om te bestellen bij Forza kies je jouw refurbished device. Je selecteert de productconditie en eventuele opties. Daarna voeg je het product toe aan je winkelwagen en rond je de bestelling af door te betalen. Vul je gegevens in, kies een betaalmethode en bevestig. Je ontvangt direct een orderbevestiging per e-mail.
Binnen Nederland en België verzenden we met PostNL. Naar overige Europese landen verzenden we met FedEx. Verzendkosten zijn inbegrepen in de prijs: je betaalt dus geen extra kosten voor verzending. Tijdens het afrekenen zie je de beschikbare bezorgopties voor jouw adres.
Bestel je op werkdagen vóór 17:30 uur, dan geven we je pakket dezelfde dag mee aan de vervoerder. In de meeste gevallen heb je je bestelling de volgende werkdag (of zaterdag) al in huis. Bestel je in het weekend, dan wordt je bestelling doorgaans op maandag bezorgd. Levering blijft afhankelijk van de vervoerder.
Nee, afhalen is niet mogelijk. Je kunt je bestelling laten bezorgen op een door jou opgegeven adres of kiezen voor levering bij een pakketpunt bij jou in de buurt (als die optie beschikbaar is bij het afrekenen).
Nee. Ben je niet thuis bij bezorging, dan brengt de vervoerder je pakket meestal naar een pakketpunt bij jou in de buurt. Je ontvangt bericht waar en wanneer je het kunt ophalen. Neem je legitimatie en de e-mail van de vervoerder mee, want hierin staat de streepjescode die je nodig hebt bij het afhalen.
- Altijd 3 jaar garantie
- Op al onze devices
- 98% beveelt ons aan
- Klanten geven ons een 9
- Keurmerk Refurbished
- Apple kwaliteit voor een scherpe prijs



























































